godlo                logo22

 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.

 

 

 

 

 

22 września odbył się RAJD INTEGRACYJNY klas czwartych. Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe zamiast w góry, pojechaliśmy do Tarnowskich Gór, do Zabytkowej Kopalni Srebra. Od lipca tego roku jest ona wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dziś zwiedziliśmy podziemne korytarze kopalni, gdzie spotkaliśmy Skarbnika. Natomiast na powierzchni spacerowaliśmy po Skansenie Maszyn Parowych oraz przejechaliśmy się kolejką, która była nie lada atrakcją dla uczniów. Zostaliśmy oprowadzeni po multimedialnym muzeum kopalni. Na koniec naszego rajdu posililiśmy się pyszną zupą pomidorową. W wyśmienitych nastrojach wróciliśmy do deszczowych Katowic.

 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach. Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach. Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 27 w Katowicach.

 


 

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com