WYKAZ PODRĘCZNIKÓW OBOWIĄZUJĄCYCH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 27 W KATOWICACH

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Klasy I (wszystkie)

Religia – „Żyjemy w Bożym świecie” – zeszyt ćwiczeń wydawnictwo JEDNOŚĆ (nr dopuszczenia AZ-1-01/12) (należy zakupić)

Klasy II (wszystkie)

Język angielski, edukacja wczesnoszkolna (zakupione w ramach dotacji)

Religia – „Idziemy do Jezusa”, zeszyt ćwiczeń wydawnictwo JEDNOŚĆ (nr dopuszczenia AZ-1-01/12) (należy zakupić)

Klasy III (wszystkie)

Język angielski, edukacja wczesnoszkolna (zakupione w ramach dotacji)

Religia – „Jezus jest z nami” zeszyt ćwiczeń – wydawnictwo JEDNOŚĆ (nr dopuszczenia AZ-1-01/12) (należy zakupić)

Klasa IV (wszystkie)

Podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń do wszystkich obowiązkowych zajęć edukacyjnych są zakupione w ramach dotacji.

UWAGA!

Religia – „Miejsce pełne BOGActw” podręcznik i zeszyt ćwiczeń – wydawnictwo JEDNOŚĆ (nr dopuszczenia AZ-2-02/12) (należy zakupić)

Klasa V (wszystkie)

Podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń do obowiązkowych zajęć edukacyjnych są zakupione w ramach dotacji.

UWAGA!

2 Język angielski - zeszyt ćwiczeń Team Up 2, wydawnictwo OXFORD UNIVERSITY PRESS (należy zakupić)

Religia – „Spotkania uBogacające” - klasa V podręcznik i zeszyt ćwiczeń wydawnictwo Jedność (nr dopuszczenia AZ-2-02/12).(należy zakupić)

Klasa VI (wszystkie)