godlo                logo22

 

 

Dzisiaj odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego! Na akademiach Pani Dyrektor wręczyła nagrody uczniom mającym najwyższe średnie w szkole, gratulacje otrzymali uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce, uczniowie dostali także nagrody Dyrektora Szkoły. Pani Dyrektor podziękowała również rodzicom, którzy brali czynny udział w życiu szkoły. Część artystyczną przygotowali wychowawcy klas 2b, 2d oraz 5c wraz z uczniami. Program artystyczny, który został starannie przygotowany, cieszył się wielkim uznaniem i tanecznym krokiem wprowadził nas w wakacyjny czas.

 

 

i jeszcze kilka propozycji wakacyjnych (żeby je zobaczyć kliknij w opis)

projekt Olka

projekt Zuzi

projekt Igi i Klaudii

projekt Antka

 


 

 

 

 

 

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com