godlo                logo22

Każdego roku mury Szkoły Podstawowej nr 27 w Katowicach opuszczają uczniowie klas szóstych, którzy kolejny etap życia rozpoczynają w gimnazjum. Najczęściej przez absolwentów naszej szkoły wybierane jest Gimnazjum nr 20  oraz Gimnazjum nr 19 w Katowicach.

Nasi absolwenci utrzymują z nami kontakt oraz aktywnie uczestniczą w życiu szkoły. Interesujemy się ich losami oraz cieszymy osiąganymi sukcesami. Dlatego też serdecznie zapraszamy do częstego odwiedzania szkoły i informowania nas o swoich losach. Informacji można udzielić poprzez wypełnienie ankiety o losach absolwentów. Ankietę można pobrać  z naszej strony internetowej i wypełnioną przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ankieta ta jest dostępna także w sekretariacie naszej szkoły

 

 

Szkoła pozyskuje i wykorzystuje informacje o losach absolwentów:

  • Sekretarz szkoły prowadzi księgę absolwentów;

  • Pedagog szkolny przeprowadza rozmowy z nauczycielami i pedagogiem szkolnym gimnazjum;

  • Szkoła udostępnia absolwentom salę gimnastyczną i boisko sportowe;

  • Byli uczniowie - absolwenci zapisują też swoje dzieci do SP nr 27;

  • Absolwenci zaszczycają swoją obecnością ważne uroczystości szkolne.

 

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com