godlo                logo22

 

ZACZYTANI”

ZBIÓRKA KSIĄŻEK DLA DZIECI

DO ODDZIAŁÓW DZIECIĘCYCH

W SZPITALACH

Oddaj książkę do biblioteki szkolnej

I podaruj uśmiech

 

CHORYM DZIECIOM

 


 

Wielka Liga Czytelników

RUU....SZYŁA!

 

sowa

Nasza szkolna biblioteka po raz kolejny bierze udział w Wielkiej Lidze Czytelników. W ramach tego ogólnopolskiego konkursu udostępniamy książki i formularze z kartą zadań w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV-VI.

W ubiegłym roku szkolnym nasi uczniowie brali udział w półfinale konkursu!

 

 

 

 sowa

 

 

Uwolnij książkę !!!

 

W październiku wznowiliśmy akcję biblioteczną pt.

„Uwolnij książkę”


znaną na całym świecie jako „bookcrossing - książka w podróży”.

Na specjalnie wyznaczonym regale uczniowie zostawiają swoją prywatną książkę z kartką „Uwolnij mnie”. Każdy uczeń może wziąć tę książkę do domu pod warunkiem, że na to miejsce pozostawi swoją(również z kartką „Uwolnij mnie”).

Dzięki tej akcji Twoja książka nie będzie stała na półce przez całe lata, tylko będzie w ciągłej podróży.

 

 

 

 

 

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com