REGULAMIN KORZYSTANIA Z JADALNI

1. W jadalni obowiązuje obuwie zmienne.

2. W czasie wydawania obiadów wstęp do jadalni mają tylko osoby z nich korzystające i dyżurujący.

3. Cena obiadu uczniowskiego wynosi 3,00 zł.

4. Cena posiłku dla „0” wynosi 5,00 zł.

5. Cena obiadu pracowniczego wynosi 5,84 zł.

6. Obiady wydawane są od godz. 12.00 do14.00.

7. Dodatkowe posiłki wydawane są w godzinach  8.30-13.30 z przerwą obiadową.

8. Ogłoszenie o kwocie do przelewu na dany miesiąc znajduje się na drzwiach szkoły i jadalni.

9. Przelewy za posiłki do 5 dnia miesiąca można dokonywać internetowo lub w oddziale PKO Banku (bezpłatnie).

10. Dowód wpłaty należy wrzucić do pojemnika przy okienku portierni do 5 dnia każdego miesiąca lub przesłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

11. Zwroty za niewykorzystane obiady mogą otrzymać osoby, których nieobecność trwa powyżej 3 dni, po uprzedniej informacji od intendentki o ilości dni do odliczenia.

12.Warunkiem zwrotu jest zgłoszenie nieobecności dziecka u intendentki w jadalni lub telefonicznie (32) 2028188 wew 22.